GT Radial

GTRadial je prémiový produkt koncernu GITI TIRE, který v současné době patří mezi 10 největších výrobců pneumatik na světě. Široká nabídka pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, nákladní automobily a autobusy je exportována do více než 100 zemí světa. GTRadial díky vynikajícím schopnostem vývojového centra, vysoké produktové kvalitě a konkurenceschopnosti výrobní základny buduje dobré vztahy s maloobchodními partnery a tím poskytuje koncovým uživatelům kvalitní produkty s přidanou hodnotou.

GTRADIAL v oblasti managementu jakosti splňuje ty nejvyšší požadavky a pro všech pět klíčových výrobních závodů vlastní certifikáty ISO 9001:2000 a ISO/TS16949:2002. Kromě těchto certifikátů, jsou všechny výrobní závody také držiteli mezinárodní normy ISO14001, která je zaměřená na ochranu životního prostředí.

Všechny pneumatiky GT RADIAL určené pro vývoz na Evropský kontinent, splňují veškeré předpisy, normy, nařízení a směrnice Evropské unie. GTRADIAL je držitelem certifikátu o splnění norem v oblasti automobilového průmyslu. Certifikát uděluje inspekční a certifikační společnost TÜV NORD.

GTRADIAL vložila značné finanční prostředky do svého evropského testovacího centra pneumatik, ETC (European Test Centre), který působí v mezinárodně uznávané asociaci pro výzkum v oblasti automobilového průmyslu (MIRA Ltd - Motor Industry Research Association).

Technické podklady získané z prováděných testů pneumatik v evropském testovacím centru jsou předávány k dalšímu vývoji a vyhodnocování pneumatik v evropském centru výzkumu a vývoje GTRadial. Evropské testovací centrum slouží k testování pneumatik určených k aplikaci nejen v Evropě, ale také v celém světě.