GT Radial v ČR

Společnost JOPECO spol. s r.o. je prodejcem pneumatik značky GT RADIAL v ČR od roku 2010 a tuto značku na český trh přivedla.

JOPECO patří v současnosti k významným hráčům na trhu s pneumatikami. Od svého založení v roce 1996 jsou hlavními aktivitami velkoobchod a maloobchod s pneumatikami, protektorování pneumatik a provoz prodejně servisní sítě. Za 20 let své existence se společnost JOPECO vypracovala z pozice malé regionální firmy na uznávaného hráče s celorepublikovým záběrem, vlastním protektorovacím závodem a prodejně servisní sítí, čítající 6 poboček v rámci ČR. Jediným vlastníkem je Petr Vlk, který stál také při zrodu společnosti v devadesátých letech. Sídlo společnosti je situováno ve východočeském Náchodě.

V nabídce dnes naleznete široký sortiment pneumatik zejména pro osobní a nákladní vozidla. Na skladech společnosti JOPECO je zákazníkům k dispozici více než 80 000 ks pneumatik. Ruku v ruce se širokou nabídkou produktů jde komplexní nabídka služeb pro dealery a rozvoj sítě specializovaných dealerů značky GTRadial.

Standardem je vysoká úroveň služeb, profesionálně proškolený personál, nebo elektronický objednávkový systém a dodávky zboží do 24 hodin v rámci celé ČR.