Pneumatiky GT Radial mají velký potenciál pro snižování nákladů za pneumatiky

Pneumatiky GT Radial mají velký  potenciál pro snižování nákladů za pneumatiky
13.02.2012

Autamarocchi S.p.A, se sídlem v Terstu  v Itálii je největší dopravní společnost v Itálii a provozuje  5 fleetů v zemi. Provozují asi 1 850 vozidel a pracují pro  zákazníky hlavně z Itálie a jižní Evropy.

Rychlý růst vozového parku Autamarocchi je založen na přesvědčení, že jsou součástí nového technického vývoje, který obsahuje GPS navigace, pokročilé CRM, ISO certifikační programy apod. Pracovníci parku neustále vyhodnocují nové technologie a produkty, jako jsou pneumatiky.

Enzo Bianchin, obchodní manažer pro rozvoj GT Radial, dlouhodobě spolupracuje s tímto vozovým parkem. V roce 2008 navrhnul fleetu, aby otestoval pneumatiky GT Radial pro návěs. Jeden z majitelů fleetu, pan Alessandro Zabai, byl z výsledků testu nadšený a chtěl začít používat pneumatiky GT Radial i na řízené nápravy. Předtím, než pan Zabai zašel tak daleko, navštívil výrobní závod v Číně, aby se ujistil o kvalitě výrobku.

Provoz společnosti Autamarocchi představují výzvu pro Evropský technický tým GT Radial i pro každého výrobce pneumatik v hledání vhodného partnera pro vývoj dalších optimalizovaných pneumatik.

Pan Alessandro Zabai komentuje:

„S příchodem techniků GT Radial nyní testujeme další GT Radial dezény, které mají velký potenciál ke snížení nákladů za naše pneumatiky. Společnost GT Radial prokázala vysokou efektivnost při rozvoji pneumatik a my vkládáme velkou důvěru do naší spolupráce. To nám pomáhá vybrat nejspolehlivější pneumatiku s nejnižšími náklady na kilometr.“

V současné době GT Radial a Autamarocchi společně vyvíjí nový dezén pro řízené nápravy.

Pneumatiky GT Radial jsou vyráběny společností GITI Tire a jsou 5. největší výrobce pro nákladní vozidla. Obsahují širokou nabídku kvalitních pneumatik exportovaných do více než 100 zemí světa s Evropou jako klíčovým exportním trhem.

GITI Tire Europe je odhodlána pokračovat ve vývoji nových produktů ve spolupráci s evropskými fleety a tím zajistit pneumatiky vyvinuté na míru požadavkům evropských dopravních společností.